Locații slujbe

Aberdeen

• Mastrick Parish Church Hall (Vezi harta / ,Greenfern Road, AB16 6TR (extensia de lângă biserică). Se poate ajunge cu autobuzul 3, 13 sau 23. Vă rugăm să nu folosiți parcarea bisericii în zilele de duminică, parcarea fiind folosită de membrii comunității de unde închiriem spațiul. Mulțumim pentru înțelegere.

• Saint Mary's Church Cove Bay (Vezi harta / , Loirston Road, Cove Bay, Aberdeen, AB12 3PA. Se poate ajunge cu autobuzul 3.

Universitatea Aberdeen

University Chaplaincy Centre (Vezi harta / , 25 High Street, Aberdeen AB24 3EE, intrarea prin spatele clădirii, de pe Elphinstone Road. Hall-ul este la etajul 1.

Universitatea Robert Gordon

Robert Gordon University (Vezi harta / , Garthdee Road, Aberdeen AB10 7QZ, intrarea nr. 2 (nu cea cu biblioteca turn), clădirea Kaim Cottage.

Dundee

Biserica Ortodoxă Română (Vezi harta / , Salem Street, Dundee, DD1 1LE (fosta Salem Chapel).

Inverness

Royal Northern Infirmary Chapel (Vezi harta / , Ness Walk, Inverness IV3 5SF.